Make your own free website on Tripod.com

Uzak Ülke

     HiTNeT e-posta listelerine yazabilmek için, öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Bunun için de, aşağıdaki formu doldurarak bize göndermelisiniz.

     Formda istenen bilgiler dışarıya tamamen kapalı bir veritabanına işlenmektedir.

     "Kullanıcı Adı" alanına sistemin şifreli giriş gerektiren bölümlerine erişimde kullanacağınız, tek kelimelik bir kullanıcı adı yazmalısınız.

     "Cinsiyet" ve "Doğum Yılı" bilgileri sadece HiTNet kullanıcı profilinin çıkarılabilmesi ve istatistik amaçla istenmektedir.

     Telefon, başvuranların gerçek kişiler olup olmadığını kontrol etmekte ya da e-posta adresiniz ile bağlantı koptuğunda ve size hızla erişilmesi gereken olası acil durumlarda kullanılmak üzere istenmektedir. Referans veremiyorsanız, telefon vermeniz gereklidir. Verdiğiniz telefondan görevli arkadaşlarımız sizi bir hafta içinde arayacaklardır. Telefon numaranız gizli tutulacaktır.

     "Özel" adlı alan, size verilecek şifreyi unutmanız ve bize başvurmanız durumunda, başvuranın siz olduğundan, bir başkasının sizin şifrenizi değiştirmeye çalışmadığından emin olmamız için mutlaka özenle doldurulmalıdır. Ayrıca herhangi bir biçimde şifrenizi değiştirmek istediğinizde yine bu alana yazdıklarınız sorulacaktır.

     Formu doldurup gönderdikten sonra, en geç 1 hafta içerisinde giriş şifreniz verdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Bu şifre ile istediğiniz listelere kayıt olabilirsiniz.

Üyelik Formu


* ile işaretlenen alanların doldurulması zorunludur.
† ile işaretlenen üç alandan en az birinin doldurulması zorunludur.
Lütfen alanları alan açıklamalarını okuyarak doldurunuz.
İsim:*

(gerçek adınız ve soyadınız)

Kullanıcı Adı:

(sisteme girişte kullanılacak olan tek kelimelik kullanıcı adınız.)

E-Posta:*

(size ulaşmakta kullanabileceğimiz aktif bir e-posta adresi)

Referans 1:†

(sizi tanıyan, referans olabilecek bir HiTNet üyesi - eğer yoksa telefon alanını doldurmalısınız-)

Referans 2:†

(- eğer varsa - sizi tanıyan, referans olabilecek bir başka HiTNet üyesi)

Cinsiyet:
Doğum Tarihi:
Telefon:†

(DİKKAT! Referans alanlarından en az birini doldurmadıysanız bu alanı doldurmak zorunludur.
HiTNet'te yazışan herkesin gerçek kişiler olduğundan emin olmak için başvurduğumuz referans + geri arama sistemi (call-back-verification) için bu alana size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazılması gereklidir.
Telefon numaranız görevli arkadaşlarımızdan başka kimseye gösterilmeyecektir.)

Arama Saatleri:

Tüm gün (9:00-22:30)

İş saatleri içinde (9:00-18:00)

Akşam Saatlerinde (19:00-22:30)

Özel :

(şifrenizi unuttuğunuz takdirde, kullanılacak özel yazı -Örneğin bu bölüme "kedimin adı? sarman" yazarsanız şifrenizi unuttuğunuzda size kedinizin adı sorulabilir-)